29 Aralık 2015

Garanti Bankası Kendiliğinden Oluşan Borç!

2013 yılı içerisinde Garanti Bankası hesabını sıfırladım, hesabında sadece 16 kuruş vardı. Bugün Garanti Bankası'nın aradığımda artı bakiyede olan hesabın eksi 67 TL'de olduğunu öğrendim, hemen detaylara baktım banka kendi kendine her ay faiz işletmiş, kullanılmayan hesaptan faiz ala ala borç 67 TL olmuş.

Müşteri hizmetleri "yapacağımız bir şey yok" dedi, anlaşılan banka kafasına göre her ay faiz almış yarın ilk işim bütün Garanti hesaplarını kapattırmak olacak.

Nur 54 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Nur E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön