16 Şubat 2016

Garanti Bankası Kendi Yaptığı Kampanyadan Bihaber!

Garanti Bankası'nın iGaranti müşterisiyim. Eğlence kampanyası kapsamında her ay 20 TL indirim almaktayım. Geçen ay indirim yansımaması üzerine Haklı Müşteri Hattı 'ndan tarafıma iletilen yanıt şu şekildedir: "STEAMGAMES.com ödülleri Bonus genç kartlar için geçerli olup, indirim talebinize olumlu yanıt verememekteyiz. " Bahane mi buluyorsunuz yoksa alay mı ediyorsunuz?

Mehmet 323 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Mart 2016

    Ocak ayı kampanyası ve Şubat ayı kampanyası için toplam 40 TL halen yatırılmadı. Daha fazla oyalayacaksanız hakem heyetine başvuracağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Mehmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön