03 Mart 2014

Garanti Bankası Kendi Sözleşmesine Uymuyor.

Garanti Bankası Çorlu Emlak Konutları Şubesi ile 5 yıl önce bir protokol yaparak maaşımızı bu şubeden almaya başladık. Bu hesaplardan hesap işletim ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmaması maddesini protokol ve sözleşmelerde kapsamanıza rağmen Garanti Bankası bu hesaplardan hesap işletim ücreti almakta ve aradığınızda bu anlattıklarınızı hiçe sayarak bu ücret geri ödenmemekte gibi mesnetsiz bir açıklama yapılmaktadır.

2 tane fatura için ödeme talimatı verin bu ücreti almayalım gibi bir teklif sunulmaktadır. Daha önce yapılan anlaşmaya uymayıp 5 yıldır kendisiyle çalışan kredi kartı, tüketicisi kredisi vb. kullanan bir mudi olarak sunulan yeni anlaşmaya nasıl güveneyim.

Bülent 91 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimiz Bülent K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön