10 Şubat 2014

Garanti Bankası Kendi Hesabımdaki Parayı Kullandırmıyor.

Garanti Bankasının Fatih Şubesinden bir kredi kullandım. Öncelikle bu konuda kendilerine teşekkür etmem gerekiyor. Mağduriyetim şubenin krediye bağlı bana tanımladıkları "avans hesap" la ilgili. Ben kredimi öderken avans hesabımdakı parayı da kullanıyordum. Bu ay bana o parayı kullanamazsın dediler. Ee biz faizini veriyoruz bu paranın? O zaman madem işime yaramıyor kapatın dedim.

Diğer mağduriyetim daha da vahim. Geçen aydan 100 TL kredi borcum kalmıştı. Bu parayı hesabıma yatırdım ve İnternetten krediye aktarmak istedim. Bana kendi paramla ilgili işlem yapamazsınız şubeyle görüşün uyarısı veriyor. Kendi paramı neden kullanamıyorum? Taksit ödemek için şubenize neden başvurayım ki?

Ahmet 105 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz Ahmet K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön