26 Ağustos 2015

Garanti Bankası Kartları Kapatmamak İçin Oyalıyor!

2 haftadır Garanti Bankası ile sorun yaşamaktan bıktım. Haklı Müşteri hattını arayıp sorunların çözülmemesi durumunda tüm hesaplarımı ve kartlarımın kapatılmasını istediğimi bildirdim ama onlar kapatamayız bizim yetkimiz yok deyip Alo Garanti'yi aramam gerektiğini söylediler. Alo garantiyi aradım onlar da bizim yetkimiz yok şubeye gidin dediler.

Bende şubeyi aradım şube de bana biz kapatamayız Alo Garanti'yi arayın dedi. Yeter artık benimle dalga mı geçiyorsunuz dönme dolaba çevirdiniz. Her gün bir sürü telefon görüşmesi yapmaktan bıktım. Özellikle Buca şubesinden şikayetçiyim. Bu sakat ayağımla beni mağdur etti yeter artık! Garanti Bankası'nda müşteriye 1 gram değer yok.

Oğuz 1.479 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Oğuz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Oğuz 25 Ağustos 2015

    Defalarca arayıp farlı müşteri temsilcilerine derdimi anlattıktan sonra nihayet bir tanesi yardımcı oldu. Allah Garanti Bankası müşteri hizmetlerine işi düşüne yardımcı olsun. Çok büyük bir işkence.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön