Garanti Bankası Kartımın Limitini Haberim Olmadan Düşürmüş!

Ersin K. |

Garanti Bankası kartımın limitini hiçbir ödememi geciktirmediğim halde haberim olmadan düşürmüş. Kartım şuanda ekside görünüyor ve kullanamıyorum. Kendilerini aradığımda ise daha önce 4 kez şubeye gidip değiştirmeme rağmen anne kızlık soyadımın yanlış olduğunu yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar.

Ben artık şubeye gitmek istemiyorum 4 kez gittim anne kızlık soyadı değişikliği için hala yanlış diyor müşteri temsilcileri. Bu konuya bir çözüm bulunmasını rica ediyorum yoksa kartımı ödemelerimi bitirip iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin K.
  14 Şubat
  15:48

  Halen geri dönüş yapılmadı... .

 • Ersin K.
  12 Şubat
  15:40

  Bugün itibariyle hala bir gelişme yok.

 • Ersin K.
  11 Şubat
  16:11

  Utanmadan hala arayıp anne kızık soyadımı soruyorsunuz. Söylüyorum yine yanlış diyip şubeye gidip düzelttirmemi söylüyorsunuz. Ayıp ya kartımı ipta edin diyorum anne kızlık soyadnız olmadan edemem diyor bir de. Ya sabır ya sabır.

 • 11 Şubat
  09:46

  Müşterimiz Sn. Ersin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş