25 Nisan 2014

Garanti Bankası Kartımı Kullanıma Açmadı.

Garanti Bankası'nın uzun yıllardır bir müşterisiyim. Son 5-6 aydır işlerimizin piyasanın kötü gitmesi sebebiyle durağanlaşması ve bazı sağlık sorunlarının baş göstermesi sebebiyle ödemelerimizden sıkıntı yaşadık. Kendime ait olan kredi kartını yapılandırma yaparak taksitlendirdim ve kartım geçici olarak kapatıldı.

Yapılandırma yapılırken yapılandırmanın bitiminde veya erken kapatmam da kartın tekrar kullanıma açılacağı belirtildi. Bende bunu göz önüne alarak kabul ettim. Yapılandırmanın bitimine 13 ay kala işlerimizin yavaştan düzelmesiyle kartın yapılandırmasını erkenden kapattım ve kartımın açılacağı bilgisi verildi. Ancak halen kartım açılmadı.

Seren 149 Okunma

Cevaplar

  • Seren25 Nisan 2014

    Sayın yetkili, Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde kartlarımın bir daha asla açılmayacağını söylediler bende bunun akabinde kartlarımın hepsini kapattım ve artık bankanızla çalışmayı düşünmüyorum yaklaşık 10 senelik bir müşterinizi kaybettiniz her insanın 3 4 ay sıkışıklık dönemi olabilir bütün sicilimizi bu sıkışıklık dönemini göz önüne alarak hiç yardımcı olmaya çalışmamanızda çok üzücü. Kullanıma açılmayan karttan kart aidatı almaya çalışmanızı engellemek için kartlarımın hepsini kapattım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimiz Seren İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön