15 Mart 2013

Garanti Bankası Kartımı Kapatmamışlar Kredi Alamıyorum!

Ben böyle bi bankacılık anlayışı görmedim geçende bi bankaya kredi için gittim hayatımda hiç kredi kartı kullanmadım üzerime 2 tane 2009 yılından kalan açık kayıt çıktı ve 2side bu Garantiye aitti hayatımda en çok uğraştığım esnek hesabı kapatamayan Garanti yıllara sonra iptal ettim diyen temsilciye rağmen karşıma çıkardı ve kredi çekmemi engelledi şimdi de kapatamıyor .

İstanbul güneşli deki ve Samsundaki buğdaypazarı şubesi 2side birbirinden haberi yok oyalamaktan başka bir şey yapamıyorlar güncelledik diyorlar ibraname veremiyorlar kayıt hala açık görünüyor bi de aradığımda sonra tekrar bakın diyorlar çağrı merkezi sadece şu sözü söylüyor biz bir şey yapamayız o zaman ne için varsınız.

Emrah 83 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 16 Mart 2013

    hala oyalama peşinde bi garanti bankası var bunun sonu davaya gidecek sanırım kamera kayıtlarına kadar gideceğim hala savsaklıyorlar bir banka bu kadar beceriksiz olamaz

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön