29 Nisan 2014

Garanti Bankası Kartımı Aktif Hale Getirmedi.

Bugün Garanti Bankası'nda mail attım ama dönüş 12 taksitle kendi isteğimle yapılandırmış olduğum kredi kartımın son 7 taksitini peşin olarak ödedim yapılandırdığım zaman kartınızın borcunu ne zaman öderseniz o zaman aktif hale gelir demişlerdi ama ben borcumu ödeyeli 25 gün oldu. Kartımı hale kullanıma açmadılar.

Birde ben Garanti maaş müşterisiyim. Şubeye gittim mail attılar ama ne zaman açılır bilmiyorum dediler . Açılmayacaksa bilelim ben kart çıkartırım açılacaksa da ne zaman açılacak müşteri hizmetlerini aradığımda da onlarda ne zaman açılacağını bilgi veremedikleri söylüyorlar. Bu bilgiyi kim veriyor dedim; 0212 410 90 00 numaralı hattı aradığımda da telefona kimse çıkmıyor.

Davut 217 Okunma

Cevaplar

  • Davut 02 Mayıs 2014

    MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZ BENİ TUZA DÜŞÜRDÜ...

  • Davut 29 Nisan 2014

    Anlamadığım tek şey en kısa sürede dönülecek deniliyor..yine bekliyorum birde ben bankanza mail atıyorum cevap vermiyorsunuz şikayetim.com mail atıyorum cevap veriyorsunuz anlamıyorum.yanı değerli müşterimiz yazdığınız ulaşım numara ve sosyal ağlar hiçbir işe yaramıyor müşteri şikayetlerini ve şisteklerini daha hızlı giderirseniz sevinirim..

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimiz Davut Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön