Garanti Bankası Kartımdan Yıllık Üyelik Aidatı Aldı

Muharrem A. |

Bonus Kart kullanımında 4. senem. Her sene 10 TL gibi bir zamla aidatı arttırıyorsunuz ve bugün artık 69 TL farkı ekstremde görünce yok artık dedim. Eski maaş müşterinizim çalıştığım şirket farklı bir bankayla çalışmaya başladı ama ben her ay kuruşuna kadar çekip yine Garanti Bankası'na yatırmaya devam ettim.

Tüm işlemlerimi bankanızdan gerçekleştirmeme rağmen bu kart aidatı can sıkmaya başladı. Son kesilen yıllık kart aidatımın iptal edilmesini ve bir daha kart aidatı kesilmemesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  16:28

  Müşterimiz Sn. Muharrem A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş