Garanti Bankası Kartımdan Bilgim Dışında Para Çekilmiş!

Ömür C. |

10 haziran 2013 tarihinde as pilic firması tarafından garanti bankasına ait kredi kartımdan uzaktan çekim yoluyla 19. 000 TL tahsilat gerçekleştirilmiş. Hem banka hem muhatap firma As Piliç derin sessizliğe büründüler. Bankanın haklarımızı savunmamasını, muhatap firma As Piliç sahiplerinin daha ilk andan beri haberleri olan bu haksız çekime karşı sessiz kalmalarını anlayamıyorum.

Ha bu esnada Garanti Bankası bana kartımı iptal ettirdiğim için ve şüpheli işlem olmasına rağmen bu yüksek tutarlı tahsilat için ayrı ayrı bedel ( kart bedeli - ki kartlarını teslim almadım. Bundan sonrada sanırım Garanti'nin kapısından geçmem. ve limit aşım bedeli) yansıtmış.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömür C.
  22 Temmuz
  23:49

  henüz şikayetimle ilgili somut bir gelişme olmamıştır. halböyle iken banka tüm iletimlerime rağmen hala kredi kart iptallerimizi gerçekleştirmemiş ve tarafıma bedel üstüne bedel çıkartmaktadır. bence bu zihniyet kötü niyetlidir. bunca yıldır çalıştığım bankanın bu denli kötü olduğunu bilmemem yada bilmeme rağmen çalışmaya devam etmemin sonucu bu olsa gerek! yapılan yaşanılan süreç banka tarafından kesinlikle kasıtlı , bilerek isteyerek sizin mağduriyetinizden fayda umma üzerine kurguludur. bu nedenle bu tarz işletmelerin ergen güçler tarafından ya kapatılması yada çok ciddi , sıkı kontrol politikaları ile kazançları ve işlemleri incelenmelidir.

 • Ömür C.
  22 Temmuz
  23:41

  nankör ve kötü yönetilen bu işletmeyle mümkün olduğunca birdaha çalışmamayı prensip haline getireceğim.

 • 03 Temmuz
  17:40

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.