Garanti Bankası Kartım Teslim Edilmedi!

Fikret Burak K. |

Yaklaşık 3 hafta önce alo garantiyi arayıp kartımın manyetiğinden kırıldığını, yeni kart istediğimi ve kartımın iş adresime gelmesini istediğimi belirttim. Ben sanki hiç böyle bir şey dememişim gibi kartım şubeme teslim olmuş. Şubemi aradım yapacakları bir şeyin olmadığını söylediler bende yeniden başvuru yaptım. 1 hafta önce yeni kartımın şifresi geldi daha kart bana teslim olmadan ki halen daha bir teslimat yok.

Aynı süreçte birde BJK Bonus kredi kartına da başvuru yaptım. Müşteri hizmetleri aradı sonrasında BJK Bonus'a hoş geldiniz diye mesaj geldi. Ertesi gün ise kartınız size en kısa sürede ulaştırılacaktır diye bir mesaj geldi ama 1 haftadır ne gelen var ne giden.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret Burak K.
  03 Ekim
  12:49

  Müşteri hizmetlerinin tutumu basit ve ürettiği çözüm yetersizdi. Yine çabalamama ve kendi çabalarımla zorda kalarak kendim çözmek zorunda kaldım. Maduriyetim giderilmedi.

 • 28 Ağustos
  13:12

  Müşterimiz Sn. Fikret Burak K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş