02 Nisan 2013

Garanti Bankası Kartım Hala Gelmedi!

On gün önce bonus kartımın yola çıktığı söylendi. 1-3 gün arasında elime ulaşacağı bilgisi verildi. Kargomla ilgili kesinlikle bilgi alamıyorum son derece kötü bir telefon bankacılığı hizmeti veriyorlar.

Tugce 65 Okunma

Cevaplar

  • Tugce04 Nisan 2013

    neredeyse bir ay oldu en geç on gün içerisinde bana ulaşacağı söylenen kartlarım hala elime ulaşmadığı gibi bana kartlarımı ileteceği söylenen kurye firmasına ulaşmak da mümkün değil. kuryedeki adresim doğru değil garanti merkez şubeyi arayıp adresimi değiştirdim ve kurye sisteminde de adresimin değiştiği teyidi bana geçildi ancak kuryenin sisteminde hala eski adresim aktif durumda gözükmekte ve sözü edilen kurye firmasını araştırdığımda da 2aydan önce kimsenin kredi kartını ulaştırmadıklarını öğrendim. garanti gibi bir firmanın böyle ne adresi ne telefonu belli olmayan bir firmayla çalışması da oldukça ilginç. 24 saat içinde savcılığa başvuracağım dolandırıcılık gerekçesiyle. bilginize.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön