Garanti Bankası Kartım Gelmedi.

Tuğba Y. |

26 Aralık tarihinde miles & smiles kart için Garanti Bankası'na başvuruda bulunulmuş olup; 2 ocak 2014 Perşembe günü banka çalışanı Y**** hanım tarafından bana geri dönüş yapılmış ve iş yerinde olduğumu belirtmiş olmama rağmen uzun bir süre hatta meşgul tutularak tüm bilgilerim aynı sorular defalarca ve defalarca sorularak alınmıştır.

Sonrasında 3 ocak tarihinde cep telefonuma kartın gönderim sürecine girdiğine dair mesaj gelmiş olup hali hazırda tarafıma kartım ulaşmadığından, bugün yapmış olduğum görüşme neticesinde
Garanti Bankası tarafından verilen 444 93 93 kurye net aranıldığında adıma hiç böyle bir kayıt açılmadığı ( Ö*** hanım ) beyan edilmiştir. Şikayetimi bilginize sunarım.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  12:48

  Müşterimiz Sn. Tuğba Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş