02 Ocak 2014

Garanti Bankası Kartı Teslim Edemedi!

Vadesiz hesabım,dilekçeme rağmen aylarca kapatılmadığı ve habersiz kredi kartım yenilendiğinden tepki olarak bankadaki tüm hesaplarımı kapattırdım. 13.12.2013’te banka tarafından aradım. Yaşananları anlattım, kartlarımı kapattırdığımı belirmeme rağmen kredi kartımı yeniden açma ve gönderme konusunda ısrarcı davrandılar.

Alıştığım yer diyerek son kez kredi kartımın yeniden açılıp gönderilmesini kabul ettim. Adres bilgilerimi güncellememi, yeni adresime yollayacaklarını söyle diler.Bunu yapma mın üstünden 20 gün geçmesine rağmen ne kart geldi, ne de haber. Garanti Bankası'nı aradığımda ise isterseniz yeniden yollayalım size ulaşamadık dediler. Oysaki 20 gündür hiç aranmadım. Bu kadar laubali bir bankacılık görmedim.

Aliye 45 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Aliye K tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön