08 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kart Yıllık Aidatı Kesintisi Şikayetinden Bıkmadı!

75 TL hesabımdan pat diye yıllık kart aidatı çekiyorlar bir de vadesiz hesap için 65x2 TL alıyorlar, üstüne üstlük müşteri hizmetlerini aradığınızda da üzgünüm ödemek zorundasınız diyorlar! Ya iadesini yapacaklar kestikleri paraların ya da aklı olan herkes gibi ben de garanti bankasıyla çalışmayı bırakacağım.

Didem 73 Okunma

Cevaplar

  • Didem09 Temmuz 2015

    Garanti Bankasın'nın konuyla ilgilenmek dediği haklı müşteri hattından birini aratıp sizi haksız çıkarmak. Uzun uzun neden ödemeniz gerektiği hakkında nutuk çekmek. Kesinlikle çözüm bulmadılar!

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Didem D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön