Garanti Bankası Kart Ücreti Yansıttı.

İsmail K. |

Garanti Bankası Platinum kredi kartını, taşıt kredilerini kullanıyorum. Ayrıca faturalarımı kredi kartına bağlamıştım. Geçen sene kredi kart ücreti yansıttılar, bu ücreti iptal etmelerini istedim ve iptal etmişlerdi. Tekrar bu yıl 130 TL kart ücreti yansıtmışlar ve iadesini istedim yapmadılar. Diğer bankalarda da platinum kartlarım var ama kart ücreti yansıtmıyorlar. Bunun üzerine kartımı iptal ettirdim. Faturaları da iptal ettim. Alışverişlerimi bu kartla yapıyordum ancak artık başka bankanın kartını kullanacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail K.
  10 Şubat
  14:34

  Tarafıma verilen cevap: Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor.
  Kısacası geçen sene öyleydi bu sene böyle....

 • 09 Şubat
  02:37

  Müşterimiz İsmail K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş