Garanti Bankası Kart Ücreti Alıyor!

İshak Y. |

Kredi kartımdan 68 lira aidat bedeli tahsil edilmiştir. Ben maaş müşteriniz olarak kredi kartınızı kullandım ve kredi kartını kullanmaya başladığımda da benden aidat alınmayacağı tarafıma bankanızca bildirildi. Garanti Bankası'nda hesap işlemi almanız konusun da da bir sözleşme yapmadık. Şimdi bu hukuksuz olarak alınan ücretin tarafıma iade edilmesini, bir daha da alınmamasını, aksi taktirde yasal yollarımın açık olduğunu bildirir gereği yapılmasını arz ederim diye başvurdum. Sağ olsunlar biz bankayız parayı alırız dediler. Şimdi tüm tüketicilere belirtiyorum ki bu tür bankalarla çalışmayın ki müşterinin kıymetini bilsinler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İshak Y.
  12 Ocak
  22:05

  tabii cevapladılar biz parayı alırız dediler. bildiğimiz yoldan da şaşmayız dediler. bakacaaaz.

 • İshak Y.
  10 Ocak
  11:02

  tabii cevapladılar biz parayı alırız dediler. bildiğimiz yoldan da şaşmayız dediler. bakacaaaz.

 • 08 Ocak
  11:44

  Müşterimiz Sn. İshak Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş