Garanti Bankası Kart Ücreti..

İlkay Ş. |

Bonus kartı mı yıllardır borcum neyse net bir şekilde ödemesini yapıyorum, asgarisini bile daha hiç ödemedim, tamamını net olarak ödediğime rağmen 82 lira kart parası nedir, her sene kolaylık sağlanabiliyordu. Hiç insafınız yok mu sizin parayı sokaktan toplamıyoruz biz, bu konuyla ilgili çoğu müşteriniz şikayetçi siz ise tok davranış içerisindesiniz.

Bunu bilin başka bankalar bu konuyla ilgili nasıl çözüm üretiyorlar araştırın öğrenin. Ödemek zorundasınız, kartınızı kapatabilirsiniz gibi tavırlarla müşteri memnuniyeti olmaz düzenli yıllardır sizinle çalışan üyelerinize kolaylık sağlamanız lazım yanlış bir uygulama içerisindesiniz. Bu konuyla ilgili düzeltilme yapılmazsa yıllık üyelik ücretinin ödenmesini istiyorum,böyle bir banka zihniyetiyle çalışmak istemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  10:04

  Değerli müşterimiz,

  İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu


  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş