Garanti Bankası Kart Teslimini Yapmıyor.

Selvi Nur Y. |

Bundan yaklaşık 1 ay önce bankamatik kartımı Mecidiyeköy'de yutturdum. Fakat çağrı merkezini aradığım da bilgilerimin güncel olmadığını söyledi. Bende başka bir gün farklı bir şubeye gidip bilgilerimi güncellemek istediğimi söyledim, fakat bilgilerimin zaten güncel olduğu bilgisini aldım ve kartımı yaklaşık 1 aydır çalışmış olduğum kuruma gönderilmesini bekliyorum.

Herhangi 1 şubeden de hiç bir işlem yapılamıyor. Bildiğiniz üzere önümüz bayram bankalar kapalı ben 1 aydır bekledim kartı bayram boyunca yani 4 gün daha beklemek zorunda mıyım? Kurum içi sıkıntılarınızın problemini ben çekmek zorunda mıyım? Bir an önce kartımın adresime yönlendirilmesini istiyorum. Size yalvarmak istemiyorum..

Etiketler :

ATM Kart Yutma Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  08:49

  Müşterimiz Selvi Nur Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş