23 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kart Kapatma İşlemi Bu Kadar Zor Olmamalı!

Eşimle kredi kartlarımızı kapatma kararı kaldık. Sonra 1 gün arayla eşimin garantide olan kred kartını ödedik. Son bir bakiye kalmıştı onu da teyit için müşteri hizmetlerini aradık bize 38,92-TL ödeyince borcunuz bitiyor dedi. 40 TL yatırmamıza rağmen hal 39 TL borcunuz var diyorlar!

Bant kayıtlarının incelenmesini istiyorum, bize bu tutarı ödeyince kapanacak dendi 2 defa tekrarlattık ama şimdi aradığımızda size yanlış bilgi verilmiş diyorlar ya bu ne saçmalık ya?

Bir de ekstremizde alacağınız denen bir sütunda 161 TL yazan bir kısım var onu söylüyoruz müşteri temsilcisine bize diyor ki yanlış yazılmıştır! Biz kimi ciddiye alacağız bu konuda bize acil dönüş yapılmasını istiyoruz.

Nuray 1.869 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimiz Nuray Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön