26 Kasım 2013

Garanti Bankası Kart İşletim Ücretinin Alınmasını İstemiyorum!

Garanti Bankası bu tuhaf ve kanunsuz tutumunu düzeltmediği sürece her gün şikayet etmeye devam edeceğim. Zira kart işletim ücreti adı altında böyle bir ücret kesmeye hakları yoktur. Bugün yine sabah saatlerinde Garanti Bankası çok değer verdikleri müşterilerine hizmet sunan.

Müşteri hizmetleri biriminden aynı arkadaş aradı ve bankamızın bu hizmet karşılığı aldığı bir bedeldir, şöyle düşünün işte hizmet alıyorsunuz ve bedelini ödüyorsunuz gibi tuhaf bir bahane sunmuştur. O zaman bende borcumu geri vermeyen adamı döveyim paramı alayım, buda benim hizmet yöntemim diyeyim. Kanunsuz bir tahsilat olamaz, bankacılık kanunu vardır buna aykırı hareket edilemez.

Mustafa 37 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn. Mustafa E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön