28 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kart İşletim Ücreti Kesildi.

Garanti Bankası yasalara aykırı bir şekilde kartımdan hesap işletim ücreti adı altında para çekmiştir. Aynı işlemi kredi kartım içinde yapmışlardı. Arayıp yasalara aykırı hareket ettiklerini deklare etmeme rağmen bunun yasal bir durum olduğunu savundular. Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim ve o parayı almak için gerekirse yasal hakkımı kullanacağım.

Oğuz 118 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz 30 Temmuz 2015

    Garanti Bankası hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan 60 TL bir ücret kesmiş. Aynı olayı kart aidat ücreti başlığı altında kredi kartımdan da çekmişlerdi arayıp yasalara aykırı hareket ettiklerini söylediğimde yaptıklarının yasal olduğunu savunup yinede paramı geri iade etmişlerdi. Hesap işletim ücreti diye bir ücret yasalara aykırı bir durumdur ve kesilen para geri iade edilmezse hukuksal hakkımı kullanacağım ve bankayla tüm iletişimimi keseceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Oğuz E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön