Garanti Bankası Kart İptali Sonrası Borç Çıkardı!

Nurşen A. |

Bankaya git muhatap yok. Telefon aç müşteri temsilcisi ile konuşacağın söylem yok. Kapatmış olduğum kartımdan borç bildirgesi aldım. Garanti Bankası'na gittiğimde böyle bir borcun olmadığı söylendi. Banka söylediği için çıkan borcu dikkate almadım. Yanlışlık vardır dediler.

Bugün yaklaşık 10 katı faizle benden bir para talep ediliyor. Ödemiş olup kapattığım karttaki bu borcun derhal düzeltilmesini ve bankanıza duyduğum güvensizlikten dolayı kartı kullandığım süre içerisindeki bütün ekstre bilgilerimin tarafıma iletilmesini istiyorum. Bundan sonraki süreçte banka çalışanlarının işlerini doğru yapmasını umut ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurşen A.
  06 Aralık
  20:26

  emın olun kı yazdıgınız heryere ulastım hala once borcu odeyın dıyolar sonra duzenleme olur kullanmadıgım borcu neden odeyeyım sız muhatap olmalısınız avukatla ben degıl cunku benım bılgım dısında avukata borclu benı sız gosterdınız

 • 04 Aralık
  13:15

  Müşterimiz Sn. Nurşen A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş