04 Mayıs 2016

Garanti Bankası Kart İptali..

Garanti Bankası kart iptali için kullanmadığım yılın aidatını talep ediyor. Ya da kullanın aidatın belli kısmını bonusla biz ödeyelim, belli kısmını siz ödeyin diyor sayın müşteri temsilcisi. Bir de başka problem A**'in kart aidatı sıfırlanıyor, M**'in kart aidatının %65' i ödeniyor, aradaki fark M**'e çıkıyor Bonus ya. Komedi filmi.

Başka banka 100 TL. Harca kart aidatını sıfırlıyor. Garanti 1.000 harca düzenli öde vadeli hesap falan dolar hesabı otomatik ödeme hak getire anlamadım. Ama yeter çok yanıltıldım. Artık yok her şey iptal Garanti, ben kaçar.

Barış 279 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn. Barış Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön