Garanti Bankası Kart Gönderim Sorunu.

Alper K. |

Flexi kartımın cip okuyuşu bozulduğu için yeni kart talep etmem gerekti ve yeni kartımın farklı gelmesini istediğim için 28 Nisan tarihinde görsel değişikliği yaptım. Bugün günlerden 7 Mayıs saat 16:45 olmasına rağmen kartım görselim onaylanmamış.

Biryerlerde takılmış olabileceğini düşünerek 7 mayıs, saat 16:09'da 444 0 333'ü arayarak destek istedim, fakat verilen tek destek beklemekten başka yapacak bir şeyiniz yok oldu. Biz Garanti Bankası ile iyi ve kaliteli hizmet verdiği için çalışıyoruz ve bu gibi küçük şeyler yüzünden mağdur olmak istemiyoruz. Bir kart görseli 10 günde onaylanamıyorsa bu kartın basılması, kuryeye verilip ulaştırılması 1 ay sürer.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper K.
  11 Mayıs
  11:53

  Şikayetime çözüm bulunmadı. 2 Defa Garanti çağrı merkezini, 1 defa şubemi aradım, 2 defa memnun müşteri merkezini aradım. Şikayetvar sitesi üzerinden şikayet ettim. Tam 18 gün geçmesine rağmen beni kimse aramadı ve kart görselim halen onay bekliyor.

 • Alper K.
  09 Mayıs
  11:56

  Bugün ikinci iş gününün sabahı ve kart görselim halen onay bekliyor statüsünde. Küçücük bir kart basım işlemini bile gerçekleştiremeyen Kocaman Garanti bankasını tebrik ediyorum. Şikayetlerimi üzt yönetiminize ulaştıracağımdan emin olabilirsiniz.

 • Alper K.
  08 Mayıs
  18:27

  Evet şikayet puanınızın düşmemesi için hemen cevap vermeniz çok profesyonel bi iş. Böylece cevaplama süreniz yükselmiyor. Keşke bu hızınızı kullanıcı işlemlerinde de kullansanız. Ayrıca en kısa süre diyerek 1 iş günü boyunca bana dönüş yapamıyor olmanız şikayeti olan kullanıcıların ne kadar fazla olduğunun göstergesi olsa gerek. Lütfen şikayet şiddetimi artırmadan ücret tahsilatı yaparak verdiğiniz hizmeti hızlı bir şekilde çöÜmleyin.

 • 08 Mayıs
  09:59

  Müşterimiz Alper K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş