16 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kart Dökümümde Ekstra Bir Taksitlendirme Mevcut!

Garanti Bankası müşterisiyim. Kredi kartımın limiti en son 9.400.00 TL idi. Ancak 14.200 tl'ye yükseltildiği bilgisini aldım. Ancak geçtiğimiz ay sıkıntılarımdan dolayı ödemelerimi yapamadım. Ben Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapmaktayım. Ödemelerimin 2. geciktirmesini de nisan ayında polis haftasındaki resim sergisine yapmış olduğum harcamalardan dolayı da yapamayınca müşteri hizmetleriniz ile yapmış olduğum görüşmeler neticesinde 16.05.2014 tarihine son gün olarak verdiler. Müşteri hizmetlerinizden hesap dökümünü istedim ve burada karşılaştığım bir konu var. Bu konu ekstrada bulunan Taksit P-EXP Limit adında bir taksitlendirme görülüyor.

Sati 609 Okunma

Cevaplar

  • Sati 20 Mayıs 2014

    EVET LİMİT AÇTIM İSTER İSTEMEZ. ANCAK GARANTİ BANKAM TARAFINDAN BÜTÜN BOÇLARIMA TEK KREDİ VEREREK TEK BORÇ ALTINDA ÖDEMEM DAHA KOLAYLAŞACAK VEBU KONUDA YARDIM İSTİYORUM. İLGİNİZE..

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimiz Satı E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön