Garanti Bankası Kart Değişim Ücreti Aldı!

Ahmet Ö. |

10 yıldır aktif olarak Garanti Bankası müşterisiyim ve yüklü miktar alışveriş yapar borcumu bırakın asgari ödemesini tamamından fazlasını yatırırım. Garanti Bankasına o kadar mesaj atmama, haklı müşteri hattına yazmama rağmen Bayanlara özel olan Aynalı Bonus kredi kartımı Şeffaf bonus platinum ile değiştirmek istediğimi dile getirdim ancak ne bir cevap ne bir geri dönüş sağlandı.

Sitede kart değişim ücreti 15 denilmiş ancak internet şubesinden değişim talebinde bulunup mevcut kartımı değiştirmek istiyorum dediğimde 79 TL kart ücreti karşıma çıkmakta. Yardımcı olunursa sevinirim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  04 Aralık
  18:02

  iletişime geçende olmadı. Benim gibi sadık bir müşteriye ayıp ettiniz.

 • 04 Aralık
  12:03

  Müşterimiz Sn. Alp B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş