27 Nisan 2016

Garanti Bankası Kart Başvurusunu Yanlış Aldılar, Günlerdir Düzeltilmiyor!

Geçen hafta mevcut s & m kartım dışında s & m Business kart için başvuruda bulundum Etiler şubesinden. Kart başvurum onaylanınca, başvuruda hata yapıldığını ve mevcut TK numaramın dışında ikinci bir TK numarası verildiğini fark ettim. Geçen cuma gününden beri düzeltilmesi için çağrı merkezini defalarca aramama rağmen hala düzeltemediler yaptıkları hatayı. Bu gidişle yeni gelecek kartı kullanmadan iptal ettireceğim. Şubedeki müşteri hizmetleri yetkilisinin beceriksizliği ayrı, çağrı merkezinde sorunum için talep oluşturanların beceriksizliği ayrı. Bezdirdiler resmen insanı.

Burcu 90 Okunma

Cevaplar

  • Burcu29 Mayıs 2016

    1 ay evvel m & s ticari kart başvurusunda bulundum. İlk problem mevcut THY numaramın dışında yeni bir THY numarası vermeleriydi. Yaklaşık 2 hafta onu düzelttirmek için uğraştım. Şimdi de ödeme bilgilerini TL'den TL % USD & EUR şekline çevirmek için uğraşıyorum iki haftadır. Etiler şubesine dilekçe de verdim. Güya 2 gün içinde işleme alacağız diyorlardı. Bir baktım ki ekstrem TL olarak gelmiş. Ben bu kartı yurt dışında bulunduğum yerin para birimiyle kullanamayacaksam ne anlamı kaldı ki almamın. Bir ödeme şeklini bile 2 haftada değiştirmekten aciz bir şube/banka! Ticari kart istediğime bin pişman ettiler beni. Olan kartlarımı da iptal edip çalışmayı bırakacağım bu bankayla bu gidişle!

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Burcu E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön