07 Şubat 2014

Garanti Bankası Kart Başvurumu Red Etti.

Yaklaşık 3 senedir düzenli bir şekilde çalışıyorum. Yaşım 22. Bir kredi kartı almak istiyorum. Yaklaşık 4 yıllık bir Garanti Bankası paracard'ım var. Bugüne kadar hesabımı aktif olarak kullanmadım, çünkü iş hayatına o kadar da girmemiştim. Şimdi kredi kartı almak istiyorum. Yaklaşık 10 -15 kez Garanti Bankası'na internet şubesi üzerinden kredi kartı başvurusu yaptım. İstediğim kart bonus card klasik. Fakat ne zaman başvurumu formunu tamamlasam, 15- 20 saniyelik bir süreçte başvurunuz reddedilmiştir cevabını alıyorum. Müşteri temsilcilerinden sebebini öğrenemiyorum. Herhangi bir sicil kaydım bulunmuyor. Maaşım bu ay Garanti Bankası'na yatmaya başladı. Artık bu durumun sebebini öğrenmek istiyorum.

Emre 239 Okunma

Cevaplar

  • Emre 12 Şubat 2014

    Garanti bankası, vereceğiniz kredi değil, kredi kartı. Kredi kartı için tapularım ve gelirlerimle ilgili belgeleri ne için istiyorsunuz anlayabilmiş değilim. Verdiğiniz karta limit atıyorsunuz zaten. Karttan milyon dolarlık alışverişler yapıp ayakkabı kutusunda kaçırcak değilim. Kart vermediniz sorun değil, sonuçta tek banka siz değilsiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Emre A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön