Garanti Bankası Kart Aidatları!

Ufuk A. |

Yıllardır Garanti Bankası müşterisiyim ve bonus kredi kartı kullanmaktayım. Her yıl olduğu gibi yine bu yılda kart aidatı nedeni ile bankayla sorun yaşamaktayım. 2013 yılı bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 12 ay boyunca kredi kartını kullanmam durumunda yıllık aidat alınmayacağı taahhüt edilmesine ve ben bu taahhüde uymama rağmen bu yıl yine 69 lira kart aidatı ile cezalandırdım.

Bankayı aradığımda ise her müşteri temsilcisi bir diğerinden farklı şeyler söylemek sureti ile oyalama taktiği ile aidatlarımı iade etmediler. Garanti Bankası'na sözünde durmamak hiç yakışmıyor. Bu yıl ki ve geçmiş yıllardaki kart aidat ücretlerinin geri ödenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk A.
  28 Ocak
  17:59

  Müşteri danışmanı bana ulaştı ve aidatın geri ödemesinin mümkün olmadığını ama 50 TL'lik bonus hediye edilebileceğini söyledi. Ben de olur dedim... 1 gün sonra aranıp bonusun hesabıma yüklendiğini ve 1 ay içerisinde dilediğinz zaman harcayabileceğimi bildirdi... Ama ben hesabıma baktığım zaman bu zamana kadar herhangi bir bonus yüklenmediğini gördüm... ...

 • 20 Ocak
  12:54

  Müşterimiz Sn. Ufuk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş