23 Mayıs 2015

Garanti Bankası Kart Aidatları!

Uzun yıllardır Garanti Bankası bonus kredi kartını kullanıyorum. Düzenli harcama ve düzenli ödemeler yapmama rağmen kredi kartı aidat sorunu sebebi ile bankanızı 22 Mayıs 2015'te 23:35'de aradım. 70-80 TL'lik aidata karşılık 15 TL bonus para ve 1 yıl kapatmama sözü vermemi teklif etti.

Bonus paramı harcayıp kartı iptal edeceğimi söylediğimde hiç oralı olmadı ve hemen işleme alabileceğini belirtti. Anlaşılan yeterince kart müşteriniz var ki benim gibi uzun yıllardır bankacılık işlemlerini kullanan ve kredi kartını kullanan müşteriyi umursamıyorsunuz. Uzun yıllar Garanti Bankasıyla çalıştığım için çok pişmanım!

Selda 98 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Selda Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön