15 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Kredi kartı kullanımından dolayı kesilen yıllık kart aidatının yasal olmadığı danıştay kararları ile yasaldır. Bu konuda alınan mahkeme kararlarının ve tüketiciyi koruma maddeleri gereğince bu ödemiş olduğum kart ücretlerinin tarafıma iadesini istiyorum.

Ayrıca bu konuda genel müdürlüğe dilekçe ile başvurdum. Dilekçem (22mart2013) dikkate dahi alındı mı. Müşteri hizmetleri dilekçenin dikkate alınıp alınmadığı hakkında bilgi veremeyiz dediler. Tüm T.C. vatandaşları resmi kurumlara dilekçe ile başvurma ve cevap alma hakkına sahiptir. Dilekçeye cevap verilmeme olayını ayrıca BDDK'ya ve yetkili mercilere taşıyacağım.

Gökhan 83 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 23 Mayıs 2013

    Buradan tüm tükeci vatandaşlarımıza duyurulur. Bankaya yapılan hiçbir şikayet dikkate alınmaz. Bağlı bulunduğunuz kaymakamlıktaki Tüketici Hakem Heyeti'ne bir dilekçe ve yıllık aidat kesildiğine dair dökümü dilekçe olarak veriyorsunuz. Bir süre sonra para hesabınıza yatıyor. Bankalar ile muhatap olmaya ne gerek var. İşin yasal prosedürü işte budur.

  • Gökhan 22 Nisan 2013

    Halen dönüş yapılmadı. Ne dilekçeme cevap verildi, ne internet üzerinden yapılan şikayetime. Kredi isteseydim yüzlerce kez telefonum çalmıştı şimdiye kadar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön