09 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Yaklaşık olarak 3 ay önce kullanmaya başladığım kredi kartımdan üyelik aidatı olarak 120 tl kesildi. İlk 6 ayı dahi doldurmadan kesilmesine bir anlam veremedim. Kartımı düzenli olarak kullanıyorum. Üstelik benim talebim dışında adıma çıkarılmış bir kart ve hiç bir şekilde muhatap olmadığım bir şubeden geldi. Aynı şubede bireysel bankacılık hizmetleri sözleşmesi imzalamadım. Kart aidatının 120 tl olduğu hakkında bilgilendirilmedim. İadesini talep ettiğimde iade olmadığını söylediler. Ben de bir satış danışmanı olarak çalışıyorum ve sattığım her ürüne ait bilgiyi satış öncesinde veya aynı aşamada müşterime veriyorum. Gerekirse farklı yollara başvuracağım.

Gokce 22 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Gokce 09 Nisan 2013

    Ayrıca kesilen ücret kart aidatı olarak değil program ücreti şeklinde kesilmiş olup herhangi bir programa dahil olmadıgımdan hizmet almadıgım bir ücrettir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön