Garanti Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Nezaket B. |

Money bonus kredi kartına yansıtılır kart aidatının kartıma iade edilmesini istiyorum, aylık o kadar harcama yapıp kartınızı kullanıyorum karşılığı bu mu?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nezaket B.
  01 Kasım
  15:19

  Bana yaptık oldu tarzında bir cevap vermekle kart kullanmanın avantajları şunlar tarzında bir cvpla sorunu çözüme ulaştığınızı sanıyorsunuz sanırım ben hala şikayetçiyim hala hakkımın iade edilmesini istiyorum o arkadaşlarınıza özel kampanyalar vardır nedir yaa onlar borçlarının sadece asgarisini ödüyor siz tam yatırıyorsunuz sizden para kazanamıyoruz bari böyle alalım midir nedir

 • Nezaket B.
  28 Ekim
  14:02

  Bana dönüş yapıldı yaptık oldu tarzında ama anlamadigim konu şu ki benim bi arkadaşım yine money bonus kullanıyor müşteri hizmetlerini arayıp aidatı iptal edip kartına geri yükletiyor yine başka bi arkadaşım ödediği kart aidatını sonraki ay geri alıyor yine bir başka arkadaşım aidatı komple bonus olarak alıyor. Müşterinin neyine göre muamele ediliyor ayrımcılık yapılıyor da bana gelen cevap alacağız oluyor bunun cevaplarını istiyorum! !

 • 28 Ekim
  10:02

  Müşterimiz Sn. Nezaket B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş