Garanti Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Durmus Y. |

Garanti Bankası'nın bonus kredi kartını yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum bu ay ki hesap ekstreme baktığımda 59 TL üyelik ücreti kesildiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda sadece 20 TL geri verebilirim diyor bana kartı verdiklerinde üyelik aidatı falan yok dediler.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Durmus Y.
  26 Aralık
  00:01

  kredı kartını kapattım bana en son paranı gerı verırız ama bır sene cıkmama sozu verırsen dıyolar senı paranla esıralıyorlar yani

 • Durmus Y.
  21 Aralık
  14:45

  artık kredı kartı kullanmayacagım bana bu kartın yıllık 60 tl faydası yokkı benden alıyorsunuz ıletısıme falan gecılmesını ıstemıyorum pazartesı ınsallah kartı kapatacagım

 • 21 Aralık
  09:14

  Müşterimiz Sn. Durmuş Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş