22 Ekim 2015

Garanti Bankası Kart Aidatımı İade Etmiyor!

Müşteri hizmetlerini her iki kartıma da yansıtılan aidatının iadesi için aradım kesinlikle iade edemeyeceklerini söylediler. Kartlarımı iptal edip aidatlarımı da iade edin diyorum bunu da kabul etmiyorlar.

Kullanmayacağım kartın bedelini neden alıyorsunuz iade etmeniz gerekmez mi diyorum, kullanım bedeli almamız lazım diyorlar. İyi de kullanmayacağım kartın nasıl kullanım bedelini talep edebiliyorlar. Bankanın senelerdir müşterisiyim bu yapılan çok kötü bir davranış. Kart aidatlarının iadesini talep ediyorum.

Zeycan 65 Okunma

Cevaplar

 • Zeycan24 Şubat 2016

  Banka hiçbir şeyi çözmedi dolandırıcı bunlar.

 • Zeycan22 Ekim 2015

  Garanti Bankası 178 TL aidat kesilmiştir. Bunun hesabıma geri iadesini istiyorum. Aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuru yapacağım.

 • Zeycan22 Ekim 2015

  Banka resmen dolandırıyor. Aynı hesaba bağlı kartlarım dan toplamda 178 TL hesap işletim ücreti alıyor ve kartlarımı kullanmasam bile kesinlikle iade edemeyeceğini söylüyorlar.

 • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ekim 2015

  Müşterimiz Sn. Zeycan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön