03 Şubat 2016

Garanti Bankası Kart Aidatım İade Edilmediği İçin Kullanmaktan Vazgeçtiğim Bankanın Komik Tutumu!

Kart aidatının iadesini talep ettiğim banka, bu yıl da isteğimi geri çevirince talimatlarımı iptal ettim. Bunun için Bonus vermişler. Talimatı iptal edince bonusu eksiye düşürmüşler. İptal işleminde bunun bilgisi verilmedi. Bugün ise kartımın 2015 yılındaki birkaç 3-5 günlük gecikme için, işleme kapatıldığını öğrendim. Aylardır zamanından önce ödediğim kartı; 2015'te kapatmadınız da, 2016 yılında aidatın iadesini istediğim zaman mı kapattınız?
BDDK derki; bir takvim yılı içinde asgari ödeme tutarı; toplam üç kez ödenmeyen kredi kartları nakit kullanımına, üst üste üç kez ödenmeyen kredi kartları nakit kullanımı ile mal ve hizmet alımına kapatılır. Konuyla ilgili dönüş yapmanıza gerek yok.

Yasemin 29 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Yasemin Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön