03 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı Ödemekten Bıktım!

Kart aidatının alınmaması gerektiği tüm medyada duyurulduğu halde ve tüketiciler bu konuda uyarıldığı, geçmişe dönük alınan aidatlara itiraz etme hakkımız olduğu halde bana 59 liralık kart aidatı yansıtıldı. Bu ücreti ödemek zorunda olduğum bilgisi verildi. Kart aidatının iadesini istiyorum.

4440333 aradığımda 20 tl bonus yüklüyorlar istemiyorum 4440338 aradığımda 50 tl bonus 1 sene taahhüt yaparsam zaten uzun zamandır kullanıyorum garantiyi herşeyde garantiyi kullanıyorum kontrol edebilirsiniz bonus istemiyorum bonus yollayalım sakın demeyin ben sadece hakkımı arıyorum senelik aidatımın geri ödenmesini istiyorum.

Kemal 63 Okunma

Cevaplar

 • Kemal 09 Aralık 2014

  cözüm ????

 • Kemal 07 Şubat 2014

  ben tek bankayla çalışmıyorum ama en fazla bu bankayı kullanıyordum ama borcumu kapatıp düzgün aidat iadesi olan bankaya geçeceğim.

 • Kemal 23 Ocak 2014

  şikayetim dikkate alınmadı sadece telefon konuşmasından ibaret bu bankadan aylık en az 1000 tl kart geçiyorum borcumu ödeyip iş bankasına geçeceğim onlar paramı iade ettiler .

 • Kemal 19 Aralık 2013

  ne zaman bu sene içinde olursa iyi olur

 • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön