12 Ağustos 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Konusunda Yanıltıldım!

2013 yılında kartıma yansıyan üyelik bedelinin iptali konusunda müşteri hizmetleri ile görüşmemde söz konusu aidat miktarının bonus olarak yükleneceği ve kartımın düzenli olarak kullanımı halinde 2014 yılı için aidat ücreti yansıtılmayacağı söylendi. Bunu kabul ettim.

2014 Ağustos ayında kart üyelik bedeli yansıyınca müşteri hizmetlerini arayıp 2013 yılındaki görüşmemi anlatarak hatanın düzeltilmesini rica ettim. Müşteri hizmetleri banka politikasının değiştiğini ve yansıtılan aidatın küçük bir kısmına karşılık gelecek şekilde bonus yükleneceğini ve 2015 Ağustos ayına kadar kartımın açık kalması halinde tekrardan bedeli yansıtılmayacağı ve talebim dahilinde kart iptalinin olacağını söyledi. Fakat 86 TL yansıdı.

Güzel 42 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Güzel Yıldız K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön