19 Ağustos 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti.

Annem 15 yıldır Garanti Bankası'nı kullanmaktadır. Mayıs ayında bankayı arayarak emekli bonus kartını kapatmak istediğini belirtmiş ancak banka call center'ı ağustos ayında kartı kapatabileceklerini belirtmiştir. Ağustos ayında aradığımızda ise kart aidatını iade edemeyeceklerini 69 tl kart aidatı ödememiz gerektiğini belirtmişlerdir.

Premium kartta para iadesi yaparken bu kartta yapamayacaklarını belirtmişlerdir. Artık müşterilerin Garanti Bankası'na inanmamaları gerektiğini herkese duyurmak isterim. Konu hakkında tüketici mahkemesinde her türlü hakkımızı arayacağımı ve bankadaki tüm para ve emekli maaşının başka bankaya transferini sağlayacağımı belirtmek isterim.

Halil 228 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimiz Halil Özdeğer T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön