23 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti.

Her sene yaşadığımız ama çözemediğimiz bir sorun olan kart aidatı talebi için artık isyan etmek üzereyim. Dün anneme ait bir garanti bonus kart için 444 0333 telefondan görüştüğümüz arkadaşımız aidatın iade olmayacağını 20 tl bonus yükleyebileceklerini söylediler. o zaman kartı kapatın dedik, müşteri kaybetme korkusu olmayacak kadar şımarık bir banka olan garanti kartı hemen kapattı.

Annemin taksitlendirmesi gereken bir ödeme olduğundan ve sadece garanti kartı geçtiğinden tekrar aktif edilmesi için aradığımızda bu 20 tl ninde artık yüklenemeyeceğini belirttiler. Tabiri caizse geçti bolu pazarı muamelesi gördük. Garanti bankası sadece kart aidatı ile mi ayakta ? Diğer bankalar nasıl yapıyor?

Cagan 2.235 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimiz Çağan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön