09 Aralık 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti!

Garanti Bankası ile uzun süredir muhatabım ve kartımı hatırı sayılır yoğunlukta kullanıyorum ve buna rağmen her sene yüksek miktarda kart aidatı ile karşılaşıyorum. Artık kartımı iptal ettirmek isteği ile banka müşteri hizmetlerine ulaşıp kartımı kart aidatı sebebiyle kapatmak istediğimi ilettim ancak talep alınmasına rağmen hala işlem yapılmadı.

Cengiz 29 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 10 Aralık 2015

    Her sene kart aidatını ödetiyorlar sonra müşteri hizmetleri ile görüşmeler iknalar falan derken kartı tekrar aktif ediyorlar ama yine aynısı oluyor. Nasıl bir ciddiyet ve nasıl bir müşteri memnuniyeti? Rekabetin çetin olduğu ve herkesin ve her şeyin bir alternatifin olduğu günümüzde artık mutlak gerçek yeni müşteri kazanmak kadar eskileri tutabilmek ve memnun edip sizi tercih etmesinin devamını temin etmek olmalıyken bankanın çözümden uzak serin yaklaşımı verdiğim kararın son derece doğru olduğunu bir kez daha gösterdi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Cengiz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön