Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti.

Erhan T. |

Garanti Bankası bu ay ki ekstreme üyelik ücreti adı altında 109 TL yansıtmıştır. Tutarın iadesini talep ediyorum. Hiçbir bankada böyle yüksek tutar mevcut değil. Bankanızın uzun yıllardır, sorunsuz çalışan müşterisiyim.

Belirttiğim tutar tarafıma iade edilmez ise, sizleri gerekli mercilere ve kuruluşlara dava edeceğim. Tüketici haklarımı çok iyi biliyorum. Lütfen gereğini yapın. Konu hakkında gerekli iade yapılmaz ise bankanız ile artık çalışmayacağımı üzülerek belirtmek isterim. Size hiç yakışmadı...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan T.
  12 Şubat
  17:41

  Bankanız bu ay ki ekstreme 109 TL yansıtmıştır. Tutarın iadesini talep ediyorum. Hiçbir bankada böyle yüksek tutar mevcut değil. Bankanızın uzun yıllardır, sorunsuz çalışan müşterisiyim. Belirttiğim tutar tarafıma iade edilmez ise, sizleri gerekli mercilere ve kuruluşlara dava edeceğim. Tüketici haklarımı çok iyi biliyorum. Lütfen gereğini yapın. Konu hakkında gerekli iade yapılmaz ise bankanız ile artık çalışmayacağımı üzülerek belirtmek isterim. Size hiç yakışmadı... . Saygılarımla... .

  Tarafıma hala bir çözüm yolu ulaşmadı bekliyorum

 • 12 Şubat
  15:56

  Müşterimiz Sn. Erhan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş