21 Ocak 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti.

Maaş müşterisi olduğum için kart aidatı almayacaklarını söyledikleri için Garanti bonus kredi kartı çıkarttım bundan 3 yıl önce. Daha sonra şirketimle banka arasındaki anlaşma değiştiği için sonraki yıllar kart aidatı almaya başladılar. Her sene telefonla aradıktan sonra beni haklı bulup iptal ediyorlardı.

Bu sene kesinleşmiş olan tüketici kararlarını kendilerine iletmeme ve kartı bu şekilde açtığımı söyleme rağmen ekim ayında kestikleri 69 TL ücreti iptal etmedikleri gibi bu işlerden sorumlu olan Z*** hanım isterseniz mahkemeye başvurabilirsiniz ama bizim avukatlarımız masraflarınıda öderseniz gibi aslı olmayan laubali bir tavır sergilemiştir. En yakın zamanda sorunum çözümlenmesi umuyorum.

Sercan 221 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Sercan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön