29 Kasım 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti.

Yıllardır kullandığım ve ortalama her ay 2500 TL dönem borcu ödeyip, faturalarımın otomatik ödeme talimatı ile bağlı olduğu Bonus Kartıma bu ay banka 69 TL kart aidatı yansıtmış, herkes gibi bende bunu ödemek istemeyip müşteri temsilcisini aradığımda umursamaz bir edayla " iptal edemiyoruz sadece 20 TL bonus yüklüyoruz" dedi, yani umurumuzda değil istersen kartını iptal ettir demeye getirdi, bende teşekkür edip kartımı iptal ettireceğimi söyledim ve kapattık.

Müşteriye bu davranış biçimini uygun gören bu bankayla ilk olarak tüm fatura talimatlarımı iptal ederek bağları koparmaya başladım, önümüzdeki ay tüm borcumu kapatıp kartımı iptal edeceğim. Bir daha da Garanti ile işim olmaz.

Hakan 323 Okunma

Cevaplar

  • Hakan01 Mart 2015

    Garanti Bankası ile tüm müşteri ilişkilerimi sona erdirdiğim için çok mutluyum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Hakan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön