Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti.

Selcan Ö. |

Garanti Bankası hakları olmadığı iddia edildiği halde her yıl kart aidatı kesiyor. 1 yıllık sözleşme karşılığı bonus olarak vereceğiz diyor ama ondada öğrendim ki tamamını yatırmıyor. Başka bankayla maaş anlaşmalı olduğum halde sürekli kullandığım her ay düzenli olarak alışveriş yaptığım bankanın her yıl bana aynı sıkıntıyı yaşatmasından yoruldum.

Kendimde tüketici heyetine başvurup gerekli yasal süreci takip edeceğim fakat isterim ki karşılıklı saygınlık içerisinde kendisine para kazandıran müşterilerin işini yokuşa sürmeden halledebilseler keşke. Sorunum devam ettiği taktirde de bu bankayla olan bütün iletişimimi keseceğim başka çare bırakmadılar sıkıldım artık her yıl aynı sıkıntıyı yaşamaktan.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selcan Ö.
  02 Nisan
  17:05

  Kartı kapattım, tüketici hakem heyetine de dilekçemi verdim. Tavsiye edeceğim bir çözümdür.

 • Selcan Ö.
  17 Kasım
  19:27

  Henüz çözüm üretilmedi.

 • 12 Kasım
  13:49

  Müşterimiz Sn. Selcan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş