Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti.

Ersin B. |

8 senedir bonus kart kullanmama rağmen kredi kartıma her yıl kart aidatı ödemekten bıktım usandım, her sene 69 TL bu parayı ödediğimde 1 yıl kartımı kapattırmazsam geri 40 TL bonus yatıracaklarını söylüyorlardı, hep bu şekilde yaptım, artık yeter hakkınız olmayan parayı alıyorsunuz, kartımın borcunu sıfırlayıp 6 aydır kullanmıyordum, ilk kullanmamda 69 TL kart aidatı yansıtıldı.

3 taksitim var ve gecen sene verdiğim söz ile (40 TL bonus yatırmaları için) haziran 2015 e kadar kartımı kapatamıyormuşum, 3 ay içinde borcumu ödeyip kesip atacağım kredi kartını. Bu kartı kapatamazsınız 69 TL yatır 40 TL bonus versinler 29 TL kar etsin banka.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin B.
  05 Kasım
  22:17

  telefonda kartımı iptal edebilceklerini söylediler,etmelerini istedim,kredi kartımın borcunu yatırmak için bankaya taktıgımda kartımı aldı bankamatik ve borcumu yatıramadım kart numaramıda bilmiyorum,telefonlada vermiyorlar müşteri numarası ilede yatırılmıyor,08:00-18:00 çalısıyorum ne yapıcam bilmiyorum....

 • 02 Kasım
  10:34

  Müşterimiz Sn. Ersin B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş