26 Şubat 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesmiş.

Garanti Bankası, ödemiş olduğum toplam 360 TL k. Kartı aidatının iadesi için tüketici hakem heyetin lehime vermiş olduğu karara itiraz ederek tarafıma tüketici mahkemesinde dava açtı. Anlayamadığım bir sürü emsal dava dururken bu bankanın hala bu işlerle uğraşması. Kredi kartımı talep etmediğim halde 2005 yılında aldım ve bir sözleşme imzalamadım, öyle bile olsa o yıldaki sözleşmeler ne kadar yasal nitelikle.

Ayrıca banka her yıl zam yaptığı aidatlarda tüketici onayı almıyor müzakere yapmıyor. Nisan ayındaki mahkemeye avukat arkadaşımla katılacağım. Garanti Bankası ile tüm ilişkilerimi kesip bu işin peşini bırakmayıp sonuna kadar gideceğim. Pire için yorganı yakmaya kararlıyım. Emsal dava olacak.

Emre 242 Okunma

Cevaplar

  • Emre 02 Mart 2015

    Konu ile alakalı banka yetkilisi beni aradı, kendilerine 2006 yılında almış olduğum asil kartla ilgili sözleşme imzalamadığımı, böyle bir belge ellerinde var ise bana göndermelerini talep ettim. Banka yetkilisi olduğunu ve şubeme gönderdiğini oradan alabileceğimi söyledi, şubeme giderek gönderdiği sözleşmeyi aldım, fakat aldığım sözleşme 2006 yılında aldığım asil karta ait olan değil de, muhtemelen 2010 yılında flexsi kart aldığım tarihte, sERMAYE piyasası işlem risk bildirim formu olduğunu gördüm.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Emre A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön