11 Ağustos 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesiyor.

Garanti Bankası asıl kredi kartımdan 69 tl ve ek kartımdan 35 tl aidat kesmiş. Banka ile görüşmemde kartımı kapatmamam şartı ile ek kartın tamamı kadar, asıl karta ise 40 tl puan yükledi. Sonuçta asıl kartıma 29 tl aidat kesmiş oldu. Ben bankanın hiçbir kampanyasından faydalanmıyorum. Sigorta, çilingir vs şeylerle hiç isim olmadı. Geciken tutarlar için anında faiz kesiliyor. Buna rağmen neden kart aidatı kesiliyor, sonra bir kısmı bonus olarak iade ediliyor. Ve de bu senaryo her yıl tekrarlanıyor. Her yıl aidat keserim tehdidiyle kartın kullanım süresini uzatıyorlar.
Geri kalan 29 tlnin tarafıma ödenmesini istiyorum. Aksi takdirde kartımı alışveriş için kullanmayacağımı şimdiden bildiririm.

Kenan 1.541 Okunma

Cevaplar

  • Kenan15 Ağustos 2014

    garanti bankası şikayetvar yazım üzerine aradı kalan paramın 10 Tl sini daha bonus olarak iade etti Şikayetvar'a teşekkür ederim. Bankadan henüz 19 TL alacağım daha var. Kendilerine de söyledim bu rakam iade edilene kadar (hayati bir konu olmadıkça) kartlarını kullanmayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimiz Kenan H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön